سقف آسمان نما

مدرنترین تکنولوژی چاپ اسمان نما به روش چاپ مستقیم یووی؛

با این سیستم دیگر نگران رنگ پریدگی و ایجاد حباب نخواهید بود و ذهن شما را از بابت محصولی ارجینال آسوده مینماید چرا که چاپ بصورت کاملا مستقیم روی پلکسی گلاس و شیشه و با تابش اشعه یووی پخت و تثبیت میشود که حداقل 10 سال ضامن بقای چاپ خواهد بود و مطلقا از جنسهای برچسب ؛ وینیل و یا لمینیت که با گذشت زمانی اندک مانند بنر بیرنگ شده و یا با گرمای منبع نوری که پشت تایلها جهت نورپردازی نصب میشود بسادگی جدا میشوند ؛در تولید استفاده نشده است .

یقینا همه ما تا بحال آسمان مجازی یا تصاویر چاپی را مشاهده نموده ایم که کمرنگ و یا بمرور زمان بیرنگ شده ویا بین لایه چاپ پرس شده روی طلق حباب ایجاد شده باشد که با روش چاپ مسستقیم یووی هرگز چنین وضعیتی پیش نخواهد امد .

مفیدسازان بعنوان پیشرو با بیش از 5000 پروژه نصب شده در سراسر ایران و کشورهای همسایه ؛ رضایت خاطر همه همکاران و مشتریان عزیز را کسب نموده و تجربیات این سالیان را توام  با حضور در دوره های کاراموزی تیوری و عملی خارج از کشور را جهت خدمت رسانی مدرنتر به شما عزیزان فانوس راهمان نموده ایم .

سقف کاذب آسمان نما (آسمان مجازی) قطعه ای کوچک از طبیعت زیبا را به شما در منزل و محل کار ارمغان میدهد. انتخاب با شماست تصاویری از آسمان ؛ اکواریوم ؛ سقفهای سنتی ؛ نمایی از برجها و یا تصاویر کلاسیک انتزاعی .

 سقف کاذب آسمان مجازی مفیدسازان توسط دستگاه چاپ یووی تولید میگردد که با عنایت به قابلیتهای جوهرهای یووی میتوان به مزیتهای این تولیدات نسبت به محصولات مشابه دیگر اشاره داشت :

ماندگاری و ثبات رنگ حداقل 10سال

قابلیت شستشو با آب و مواد شوینده

امکان نصب در فضاهای مرطوب و نمناک

امکان چاپ بدون محدودیت در سایز و انداره

قابلیت اجرا روی پلکسی گلاس و شیشه

تثبیت و مقاومت عالی در مقابل نور خورشید

و گستره انتخاب از هزاران طرح و ایده

اصولا در این سیستم چاپی ؛ محصول عمری بالای 10سال خواهد داشت که معمولا در تولیدات مشابه با روش برچسبی کمتر از یکسال میباشد ؛ با آب و مواد شوینده قابل شستشو خواهد بودو چون چاپ بصورت مستقیم روی پلکسی و یا شیشه اٍعمال میشود؛ رطوبت هوا باعث خرابی و یا جداشدن چاپ از روی تایل نمیشود و به راحتی میتوان حتی در سونا ؛حمام و استخر نصب نمود .

از این محصول میتوان جهت سقف سالن ؛ حمام ؛سرویس ؛ سونا ؛ استخر ؛ جکوزی ؛سرویس بهداشتی ؛ آشپزخانه ؛ سالن نشیمن ؛ سالن پذیرایی ؛ بیمارستان ؛ کلینیک ؛ درمانگاه ؛ مطب ؛ اماکن ورزشی ؛ سالن لابی ؛ رستوران ؛ ادارات ؛ سازمانها ؛ شرکتها و مغازه ها استفاده نمود .

مفیدسازان با دارا بودن تجربه کافی و ماشین الات مدرن چاپ میتواند شما را در این زمینه همراهی کند .