خدمات طراحی و چاپ روی شیشه

مدرنترین تکنولوژی چاپ که به ابزاری توانا برای کمک به معماران و طراحان دکوراسیون در امده است چاپ روی شیشه میباشد که میتوان نتیجه ای بی بدیل و دلخواه را از ان کسب کرد .همگان بر این مطلب واقفندکه ترکیب عناصر طبیعی ونقوشی از طرح و رنگ از زمان کهن مورد تحسین بوده و حال زیبایی ؛شفافیت وکارایی شیشه را نیز به این تجربه اضافه کنید.

مفید سازان بعنوان پیشرو با بیش از 5000 پروژه نصب شده در سراسر ایران و کشورهای همسایه رضایت خاطر همه همکاران و مشتریان عزیز را کسب نموده و تجربیات این سالیان را توام با دوره های کاراموزی در خارج از کشور را جهت خدمت رسانی مدرنتر به شما عزیزان چراغ راهمان نموده ایم .

در صنعت چاپ شیشه میتوان از قابلیتهای زیاد این صنعت بهره برد ؛ عدم محدودیت در ابعاد ؛اندازه ؛ضخامت ؛طرح و رنگ شما را در ایجاد سازه های زیباتر و کارامدی بیشتر کمک میکند . مفیدسازان سفارشات شما را برحسب محل نصب شیشه مقاوم سازی مینماید تا شما بتوانید از این صنعت در فضای بیرونی ؛ نمای ساختمان ؛ درب اتوماتیک ؛ پارتیشن ؛ سقف ؛ کف ؛ دیوارپوش ؛ بین کابینت ؛ کابین اسانسور ؛ کابین دوش ؛ کلید های تاچ ؛ تابلوهای تزیینی ؛ تابلوهای صنعتی ؛ ویترین فروشگاه ها و حتی داخل سونا و حمام و هزاران فضای مناسب دیگر در داخل یا بیرون ساختمان بهره مند شوید .

مفیدسازان با دراختیار داشتن مدرنترین سیستم چاپ روی شیشه وجدیدترین متدهای طراحی روی شیشه وکادری مجرب رویاهای شما را در فضای حال به واقعیت تبدیل میکند .طراحی و چاپ روی شیشه به روش دیجیتال صورت میپذیرد که ماندگاری بالا وثبات رنگ ان درمقابل نور طبیعی و مصنوعی و آب ومواد شوینده این اطمینان خاطر را به شما میدهد که از این تکنولوژی در همه مکانها با خیال اسوده طی سالهای متمادی استفاده کنید .

در این سیستم شما میتوانید تلفیقی از هنر طراحی و تکنولوژی چاپ را در هم آمیخته و چشم نوازترین نما را ایجاد نمایید چرا که در این روش دیگر محدودیتی در اندازه و نوع تصویر و تعداد رنگ نخواهید داشت وبه راحتی میتوانید نمای یک ساختمان را طراحی کنید .